S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies.Ďalším jeho použitím s týmto súhlasíte.

 

Postovne nad 200€ zdarma

U nás nájdete najširší výber stropných kaziet a polystyrénových líšt

 

 

Polyuretánové lišty LED exclusive

Lišty na podsvietenie

 

Fólia za radiátor

Fólia za radiátor

 

Prechodové lišty akcia

Výpredaj MYCK

 

Kazetový obklad stien z tvrdeného eps

Kazetový obklad


08. 12. 2016

Stropná kazeta termoizolačná Bryza špeciál

Neustále rastúce ceny energií nás nútia zamýšľať sa nad tým, ako ušetriť za teplo ale aj vyhnúť sa letnému prehrievaniu. Značná časť tepla z domov a bytov odchádza stropom, ktorý je v niektorých prípadoch komplikované zatepliť z exteriérové, respektíve vrchnej strany. Toho dôsledkom bývajú aj plesnivejúce rohy a stropy miestností a tak pristupujeme k interiérovému zatepleniu. V mnohých prípadoch sa toto zateplenie rieši sadrokartónom. Tento spôsob býva zbytočne komplikovaný, časovo náročný, prašný a dochádza pri ňom k zníženiu svetlej výšky miestností. Alternatívnym riešením je použitie špeciálnej stropnej kazety BRYZA.

Stropna doska special

Kazetu jednoducho nalepíte na strop a v jedinom kroku máte vyriešené dodatočné zateplenie stropu, prekrytie prasklín a povrchovú úpravu stropu. Pre dokonalejší vzhľad je možné kazety natrieť prvým náterom ešte pred nalepením kazety na strop. Pre farebné vyhotovenie je možné stropné kazety natrieť ľubovoľnými akrylátovými, prípadne latexovými farbami.


Kazeta hrubka

Stropná kazeta má hrúbku 2,8cm čo zodpovedá tepelnému odporu 11-tim centimetrom muriva. Vďaka tejto hrúbke získate nielen elegantný strop bez defektov ale aj dodatočne zaizolovaný strop v jednom kroku.

Stropna kazeta falcKazeta má po okrajoch špeciálne zámky, ktoré minimalizujú tepelné mosty a odstránia prípadné nerovnosti stropu. Vytvoríte tak jednoliaty a ucelený povrch so stropnou kazetou Bryzou špeciál.NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV